Kellonliikutin Klarstein CA2PM 4 kelloa hiilioptiikka 4 kelloa
Kellonliikutin Klarstein CA2PM 4 kelloa hiilioptiikka 4 kelloa
Kellonliikutin Klarstein CA2PM 4 kelloa hiilioptiikka 4 kelloa
Kellonliikutin Klarstein CA2PM 4 kelloa hiilioptiikka 4 kelloa
Kellonliikutin Klarstein CA2PM 4 kelloa hiilioptiikka 4 kelloa
Kellonliikutin Klarstein CA2PM 4 kelloa hiilioptiikka 4 kelloa

CA2PM - kellonliikuttaja

Musta kellonliikuttaja
227,99 € sis. alv
muuttuva muotoilu:
Heti toimitettavissa Toimitusaika: 3 - 5 päivää
60 Päivän peruutusoikeus Ilmainen toimitus

Huippuominaisuudet

Tyylikäs hiilioptiikalla varustettu kellonliikutin neljälle kellolle

Neljä ohjelmaa - Sopii kaikille automaattikelloille, myös isoille urheilukelloille - molemmat alustat erikseen ohjelmoitavissa

Ulkonäkö: käsintehty, kiiltävä, pianolakka-runko jakehyksetön akryylilasi-ikkuna

Tuotteen yksityiskohdat

Klarstein CA2PM on näyttävä, käytännöllisellä suunnittelulla ja urheilullisella ulkonäöllä varustettu kellonliikutin.

Käsintehty liikuttimen päällys on mustaa, kiillotettua pianolakkaa ja ison akryylilasi-ikkunan, sekä sisustan hiilioptiikan ansiosta kellosinäyttävät hienostuneilta ja arvokkailta.

Kellonliikutin simuloi kädenliikettä, joten se öljyää kellosi tärkeitä osia silloin, kun kello ei ole ranteessasi.

Klarstein CA2PM kellonliikuttimeen sopi neljä automaattikelloa ja sen kaksi kelloalustaa voidaan ohjelmoida erilaisille liikutusohjelmille.

Sisäänrakennetun akun ansiosta laitetta voi käyttää myös ilman virtapistoketta muttatarvittaessa kellonliikuttimen voi liittää myös verkkovirtaan.

Huomaathan, että kuvassa olevat kellot eivät sisälly toimitukseen.

Näytä lisää

Ominaisuudet

PDF-käyttöohjeet
  • Kääntöohjelma 1: kelloalusta kääntyy myötäpäivään 6 minuutin ajan, pysähtyy 30 minuutiksi ja aloittaa ohjelman alusta
  • Kääntöohjelma 2: kelloalusta kääntyy vastapäivään 6 minuutin ajan, pysähtyy 30 minuutiksi ja aloittaa ohjelman alusta
  • Kääntöohjelma 3: kelloalusta kääntyy vastapäivään 20 minuutin ajan, pysähtyy 10 minuutiksi, kääntyy myötäpäivään 20 minuutin ajan, pysähtyy 10 minuutiksi ja aloittaa ohjelman alusta
  • Kääntöohjelma 4: kelloalusta kääntyy myötäpäivään 10 minuutin ajan, sitten vastapäivään 10 minuutin ajan. Tämä toistuu 3 tunnin ajan, jonka jälkeen 9 tunnin tauko. Sitten ohjelma alkaa jälleen alusta
  • Kellotyynyissä kiinnittimet - sopii myös kelloille, joissa pitkä rannehihna
  • Kääntyy molempiin suuntiin (oikealle/vasemmalle)
  • Hiljainen käyntiääni
  • On- /off-kytkin laitteen takaosassa näkymättömissä
  • Virtalähde: 12V, 0,5A-virtajohto
Kellonliikutin Klarstein CA2PM 4 kelloa hiilioptiikka

Mitat & tekniset tiedot

  • 32 x 18,5 x 18,5cm (leveys x korkeus x syvyys)
  • Paino: 2,8kg

Toimituskokonaisuus

  • 1 x laite
  • 1 x virtajohto
  • 1 x puhdistusliina
  • Huomaathan,että laitteessa ei ole saksankielistä käyttöohjetta. Saksankielisen käyttöohjeen voit ladata täältä.

Toimituskokonaisuus

Heti toimitettavissa Toimitusaika: 3 - 5 päivää

Asiakaskokemukset

(Ei arvosteluja) Lisää arvostelusi
Tälle artikkelille ei ole kommentteja.